Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji
25-06-2019
... ...
więcej...
13-07-2018
  KADENCJA 2018 ... ...
więcej...
LICENCJA NA TRANSPORT DROGOWY TAKSÓWKĄ NA TERENIE MIASTA RZESZÓW  Zapraszamy na szkolenie umożliwiające uzyskanie LICENCJI NA TRANSPORT DROGOWY OSÓB TAKSÓWKĄ na terenie GMINY MIASTO RZESZÓW. ...
więcej...
  ***DIAGNOSTA STACJI KONTROLI POJAZDÓW*** 10 października 2019 r. - 16 listopada 2019 r. SITK Rzeszów informuje o najbliższym, ostatnim w tym roku terminie rozpoczęcia cyklu szkoleń, będącyc ...
więcej...
Kontakt

wstecz :: zobacz wszystkie :: archiwum

ZAPRASZAMY DO KONKURSU "BUDOWA ROKU 2018 OBIEKTU KOMUNIKACYJNEGO PODKARPACIA"
( 25-06-2019 )

 

„BUDOWA ROKU 2018 OBIEKTU KOMUNIKACYJNEGO PODKARPACIA /DROGI, MOSTY, KOLEJE, LOTNISKA/”

Firmy wykonawcze robót
drogowych, mostowych, kolejowych, lotniskowych
Inwestorzy
Inwestorzy zastępczy
Nadzór inwestorski
Autorzy projektów

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Rzeszowie, zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji autorskiego konkursu pn. „BUDOWA ROKU 2018 OBIEKTU KOMUNIKACYJNEGO PODKARPACIA /DROGI, MOSTY, KOLEJE, LOTNISKA/”.

Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym: Marszałka Woj. Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

Kapituła Konkursowa składa się z Profesjonalistów branż objętych konkursem oraz przedstawicieli Marszałka i Wojewody.

Do konkursu można zgłaszać obiekty drogowe, mostowe, kolejowe, lotniskowe, czyli inwestycje zrealizowane na terenie Podkarpacia oraz obiekty spoza naszego województwa, ale zrealizowane przez firmy podkarpackie (lub ich oddziały).

Laureatom i wyróżnionym zapewniamy promocję w lokalnych mediach, czasopismach branżowych o zasięgu ogólnopolskim, Biuletynie Informacyjnym PDK OIIB, Informatorze Zarządu Oddziału SITK RP w Rzeszowie a także w Internecie. Nagrodzone Inwestycje zaprezentujemy na kartach kalendarza SITK na 2020 r.

Jesteśmy przekonani, że tego typu promocja jest niezwykle istotna, ponieważ  sprawdzonej przez lata formule i atrakcyjnej oprawie uroczystej gali konkursowej, pozwala na zareklamowanie realizowanych przez Państwa obiektów komunikacyjnych a w szerszym wymiarze pokazanie tego, co dzieje się na Podkarpaciu.

Zachęcając Państwa do włączenia się do konkursu, prosimy zainteresowanych o kontakt z rzeszowskim Oddziałem SITK e-mail: rzeszow@sitk.org.pl, celem przesłania „Regulaminu...” oraz karty „Zgłoszenia do konkursu”.

Na zgłoszenia oczekujemy do 5 lipca br.

Lesław Bichajło
Przewodniczący Kapituły
Prezes Oddziału

 


wstecz :: zobacz wszystkie :: archiwum

 
Strona główna Kontakt